Vestfold Cup med kretsmesterskap for Optimist, Zoom og Laser
Holmestrand seilforening, 27. og 28. august
Endelige resultater
Optimist A Class
Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank |
SailNo |
Club |
HelmName |
R1 |
R2 |
R3 |
R4 |
R5 |
R6 |
R7 |
Total |
Nett |
1st |
3363 |
Tønsberg |
Jacob Lepperød |
1.0 |
1.0 |
1.0 |
2.0 |
1.0 |
1.0 |
(3.0) |
10.0 |
7.0 |
2nd |
3628 |
Svelvik |
Magnus Vold Gran |
(4.0) |
2.0 |
4.0 |
3.0 |
3.0 |
3.0 |
1.0 |
20.0 |
16.0 |
3rd |
3612 |
Horten |
Nora Brodtkorb |
(9.0) |
7.0 |
5.0 |
1.0 |
4.0 |
2.0 |
4.0 |
32.0 |
23.0 |
4th |
3468 |
Tønsberg |
Josefine Fusdahl |
(5.0) |
4.0 |
2.0 |
5.0 |
2.0 |
5.0 |
5.0 |
28.0 |
23.0 |
5th |
3447 |
Tønsberg |
Martin Bjørndahl |
3.0 |
(6.0) |
6.0 |
4.0 |
5.0 |
4.0 |
2.0 |
30.0 |
24.0 |
6th |
3288 |
Horten |
Torstein Tenstad |
2.0 |
3.0 |
3.0 |
6.0 |
6.0 |
6.0 |
(8.0) |
34.0 |
26.0 |
7th |
3545 |
Horten |
Andreas Erik Karlsen |
6.0 |
5.0 |
(9.0) |
7.0 |
7.0 |
8.0 |
6.0 |
48.0 |
39.0 |
8th |
3510 |
Sandefjord |
Inger Helene Stakston |
7.0 |
8.0 |
8.0 |
8.0 |
(8.5) |
7.0 |
7.0 |
53.5 |
45.0 |
9th |
3669 |
Larvik |
Espen Rodenburg |
8.0 |
9.0 |
7.0 |
9.0 |
8.5 |
9.0 |
(10.0 DNC) |
60.5 |
50.5 |
Optimist B Class
Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Rank |
SailNo |
Club |
HelmName |
R1 |
R2 |
R3 |
R4 |
R5 |
R6 |
R7 |
Total |
Nett |
1st |
3672 |
Tønsberg |
Vilde Anine S. Berg |
(6.0) |
2.0 |
1.0 |
1.0 |
4.0 |
1.0 |
1.0 |
16.0 |
10.0 |
2nd |
3362 |
Tønsberg |
Rita Røssland Forså |
(7.0) |
7.0 |
4.0 |
2.0 |
1.0 |
4.0 |
3.0 |
28.0 |
21.0 |
3rd |
158 |
Tønsberg |
Jacob Undrum |
2.0 |
5.0 |
(9.0 DNC) |
9.0 DNC |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
31.0 |
22.0 |
4th |
2861 |
Holmestrand |
Magnus Gravningen |
3.0 |
(6.0) |
5.0 |
3.0 |
6.0 |
3.0 |
4.0 |
30.0 |
24.0 |
5th |
3437 |
Tønsberg |
Jostein Aker |
1.0 |
1.0 |
2.0 |
(9.0 DNC) |
3.0 |
9.0 DNC |
9.0 DNC |
34.0 |
25.0 |
6th |
3019 |
Tønsberg |
Linnea Megerund Bartho |
4.0 |
4.0 |
6.0 |
(9.0 DNC) |
5.0 |
5.0 |
5.0 |
38.0 |
29.0 |
7th |
3542/ 3283 |
Svelvik |
Anna Eidsmoen |
5.0 |
3.0 |
3.0 |
(9.0 DNC) |
7.0 |
9.0 DNC |
9.0 DNC |
45.0 |
36.0 |
8th |
3417 |
Horten |
Mats Jørgen Engesund |
(9.0 DNC) |
9.0 DNC |
9.0 DNC |
9.0 DNC |
8.0 |
9.0 DNF |
9.0 DNC |
62.0 |
53.0 |
Zoom 8 Class
Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank |
SailNo |
Club |
HelmName |
R1 |
R2 |
R3 |
R4 |
R5 |
R6 |
R7 |
Total |
Nett |
1st |
99 |
Tønsberg |
Kristoffer Helmersen |
1.0 |
(2.0) |
1.0 |
1.0 |
1.0 |
1.0 |
2.0 |
9.0 |
7.0 |
2nd |
213 |
Sandfjord |
Alexander Ringstad |
2.0 |
1.0 |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
(6.0 OCS) |
1.0 |
16.0 |
10.0 |
3rd |
146 |
Tønsberg |
Aleksandra Gulbrandsen |
3.0 |
3.0 |
3.0 |
3.0 |
(4.0) |
2.0 |
3.0 |
21.0 |
17.0 |
4th |
147 |
Tønsberg |
Christian Rønningen |
(4.0) |
4.0 |
4.0 |
4.0 |
3.0 |
3.0 |
4.0 |
26.0 |
22.0 |
5th |
172 |
Tønsberg |
Stian Grifftun |
5.0 |
5.0 |
5.0 |
5.0 |
5.0 |
(6.0 DNC) |
6.0 DNC |
37.0 |
31.0 |
Laser Radial Class
Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank |
SailNo |
Club |
HelmName |
R1 |
R2 |
R3 |
R4 |
R5 |
R6 |
R7 |
Total |
Nett |
1st |
192592 |
Tønsberg |
Marie Rønningen |
2.0 |
(3.0) |
1.0 |
1.0 |
1.0 |
1.0 |
1.0 |
10.0 |
7.0 |
2nd |
180693 |
Åsgårdstrand |
Amund Tenstad |
1.0 |
1.0 |
2.0 |
(6.0 DNS) |
3.0 |
3.0 |
2.0 |
18.0 |
12.0 |
3rd |
197245 |
Åsgårdstrand |
Andrea Rolstad |
4.0 |
(6.0 OCS) |
4.0 |
6.0 DNS |
2.0 |
2.0 |
6.0 DNS |
30.0 |
24.0 |
4th |
186926 |
Åsgårdstrand |
Erlend Johansen |
(6.0 DNC) |
2.0 |
3.0 |
6.0 DNS |
5.0 |
4.0 |
6.0 DNS |
32.0 |
26.0 |
5th |
192679 |
Åsgårdstrand |
Trym Markussen |
3.0 |
(6.0 OCS) |
5.0 |
6.0 DNS |
4.0 |
6.0 DNS |
6.0 DNC |
36.0 |
30.0 |
Sailwave Scoring Software 2.03 build 6
www.sailwave.com